Katka Koščová otvorene o materstve: Nie je to ľahké a bez TOHTO by to nezvládla!
19. 1. 2025, 16:32 (aktualizované: 20. 1. 2025, 8:46)

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CxzyqWGM-Ct/
Slovenská speváčka Katarína Koščová (42), ktorá sa preslávila v speváckej šou SuperStar, dnes balansuje medzi náročnou umeleckou kariérou a rodinným životom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/DA6bc5GCwmh/
Zdroj: https://www.instagram.com/p/DCTwI0nC1NV/
Zdroj: https://www.instagram.com/p/DBbKT7hCXBs/
Galéria k článku

Zdroj: Žena
S manželom Michalom Pivovarom často cestujú, a preto sa pri starostlivosti o dve deti – dcérku Aňu a synčeka Adama sa môžu spoľahnúť na pomoc obetavých babičiek. Priznáva, že náročný pracovný harmonogram jej občas komplikuje hľadanie rovnováhy medzi kariérou a starostlivosťou o deti.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/C47xD4qiPYw/
Katka Koščová
„Počas roka s manželom stále cestujeme a veľmi málo času venujeme aj svojim deťom. Tým to potom kompenzujeme tak, že cestujeme potom zase s nimi,“ uviedla Koščová v podcaste Radio Melody. Výchova detí si však vyžaduje veľkú podporu zo strany starých mám. Práve vďaka nim môže Katarína naďalej vystupovať.
„Je však pravda, že nebyť ich babičiek, ktoré naše ratolesti strážia, by sme hrať už asi nemohli. Aj na babky je toho však už teraz aj tak dosť. Bývajú s nimi aj 140 dní v rámci roka,“ dodala speváčka s vďakou.
Hoci práca a časté cestovanie zaberajú veľkú časť jej života, o zmene bydliska ani neuvažuje.
„O sťahovaní z východu ani nepremýšľame. Je nám tam dobre a máme tam výbornú komunitu,“ priznala Katarína. Rodina pre ňu zostáva na prvom mieste, a preto sa snaží každú voľnú chvíľu venovať svojim deťom. S manželom vždy hľadajú spôsoby, ako tráviť čas so svojimi najbližšími napriek hektickému životnému štýlu. Viac z ich života nájdete v galérii.