Tatiana Drexler, ktorú uvidíme od marca opäť v porote už ôsmej série šou Let´s Dance oslávila pred týždňom neuveriteľných 60 rokov. Kedysi patrila medzi najlepšie a veru aj najkrajšie tanečníčky. Na Instagrame sa pochválila fotkami zo začiatku svojej kariéry.S výrazným mejkapom a v sexi kostýme je takmer na nepoznanie. Iskra mladej tanečnice jej vydržala dodnes. Ako oslávila svoje jubileum?

Tatiana Drexler v roku 1987
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Co6ySlcLsdb/
Tatiana Drexler v roku 1987

"Narodeninami som nikdy nežila, vlastne to pre mňa nebol ani dôvod na oslavu. Ani ako dieťa. Nemám rada pripravené párty. Ani na vysokej škole som to nemala rada. Mám rada spontánne oslavy, keď oslava vznikne. Každý deň mám najlepší deň, aký sa dá mať. Neviem, čo by som na tom dni mala robiť lepšie," smejesa šarmantná porotkyňa, ktorá sa v súkromí ani veľmi nelíči, pôsobí prirodzene a mladistvo. Nemá potrebu zastavovať čas a vrásky? Tatiana má na to jasnú odpoveď: "Kto ma nemá rád takú aká som, tak ma v živote nepotrebuje. Snažím sa byť pekná. Ale robím to tým, aká som, čo vyžarujem, ale aj tým čo jem napríklad."

Varí doma slovenské jedlá? "Ja sa snažím jesť zdravé jedlá, manžel sa mi smeje, že stále kupujem len lístie, trávu, a už sa ma pýtal, či by som sa nemohla vrátiť k slovenskej kuchyni." Porotkyňa na varenie veľa času nemá. "My spolu raňajkujeme. Večer učím, tak sa najeme niekde vonku v reštaurácii. Varím bez kuchárskej knihy, kreatívne. Čo nájdem, to tam dám," smeje sa Tatiana. Fotky Tatiany Drexler si môžete pozrieť v našej galérii.