Ako píše Nový čas pre ženy, fenomenálna speváčka sa v decembri 2022 rozhodla na Instagrame otvorene prehovoriť o svojej chorobe, ktorou trpí jeden človek z milióna. So slzami v očiach priznala, že jej diagnostikovali neliečiteľné neurologické ochorenie tzv. Syndróm stuhnutej osoby (SPS - Stiff-Person-Syndrom). To spôsobuje nekontrolované napínanie svalov a opakované epizódy bolestivých kŕčov. Tento stav v konečnom dôsledku vyrába z chorých „ľudské sochy“. Spočiatku síce stuhnutosť prichádza a odchádza, no postupne uzatvára telo do strnulých pozícií, takže ľudia nemôžu chodiť ani rozprávať. Táto diagnóza ju prinútila zrušiť aj európske turné.

Najbližšie okolie speváčky je z jej stavu znepokojené. Než sa rozhodla oznámiť verejnosti zriedkavú diagnózu, ktorou trpí, už aj tak vychudnutá hviezda, opäť stratila na hmotnosti. Zdroj z jej okolia tvrdí, že pri výške 171 cm, váži len 43 kilogramov!

Má nezameniteľný hlas, ktorý milujú milióny fanúšikov po celom svete. Je bohatá a slávna, ale aj tak prežíva jedno z najťažších období života. Speváčka Celine Dion dnes oslavuje 55. narodeniny, a hoci by sa zdalo, že má všetko, trpí vzácnou chorobou, ktorá jej znemožňuje vystupovať na pódiu. Po smrti jej milovaného manžela tak prišla ďalšia rana osudu.
Zdroj: gettyimages