Diana Ristová (22), ktorá hrá v Mame na prenájom Lenku, kamarátku hlavnej predstaviteľky, na seba výraznejšie upozornila už v seriáli Pán profesor, kde si zahrala študentku. V skutočnom živote je jej láskou taktiež herec, Oliver Asztalos, ktorého ste mohli vidieť v seriáli Oteckovia ako Lukyho spolužiaka Kýbla. Pár tvoria už niekoľko rokov, zoznámili sa na konzervatóriu, kde obaja študovali. Okrem herectva sú zároveň aj učiteľmi v škôlke zameranej napríklad na matematiku!

Lenkin priateľ v reálnom živote je tiež herec.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CL9zE5BJNs6/
Lenkin priateľ v reálnom živote je tiež herec.

"Nie je to škôlka len pre mimoriadne nadané deti," povedala nám Diana, ktorá matematiku špeciálne neštudovala, ale jej brat je fyzik a matematik. "Keď sa moja kamarátka rozhodla zo škôlky odísť, uvoľnilo sa miesto, tak som tam nastúpila ja. Deti učím napríklad japonský spôsob počítania," prekvapuje herečka. "Nie je to iba o vypočítaní náročných príkladov, ktoré u nás deti hravo zvládajú už po niekoľkých hodinách," píše na svojom Instagrame jej priateľ Oliver.

Diana Ristová s priateľom Oliverom milujú hory
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B11DtujCKLL/
Diana Ristová s priateľom Oliverom milujú hory

Hoci v seriáli hrá neistú a manipulovateľnú Lenku, Diana je v reálnom živote úspešná a mimoriadne aktívna mladá umelkyňa. Okrem herectva je aj perfektná speváčka a moderátorka. Cez víkendy moderuje v rádiu, keď má čas, spieva v kapele Funkiez, v ktorej hrá na bicie jej otec Robo Rist. Stíha spievať aj vo vlastnom zoskupení pod názvom Diana Ristová & band, niekedy si hovorí aj umeleckým menom Lady Di. Fotky zamilovanej dvojice, či viac fotiek z Dianiných speváckych vystúpení si môžete pozrieť v našej galérii.

Diana so svojimi rodičmi ako vyznamenaná študentka konzervatória!