Ako píše plus7dni.sk, od nakrúcania komédie Jak básníkům chutná život, v ktorom stvárnila Píšťalku, uplynulo už 35 rokov, a od nakrúcania Fontány pre Zuzanu dokonca neskutočných 37 rokov. Objav režiséra Dušana Rapoša, vtedajšia študentka konzervatória Eva Vejmělková oslávila minulý rok 53. narodeniny.

Dlhovlasá blondínka o pätnásť rokov staršieho režiséra Dušana Rapoša očarila práve ako študentka konzervatória. A ako sama rada zdôrazňuje, je to jej osudový a jediný muž v jej živote. Randili spolu dlhých 15 rokov a napokon sa vzali v Las Vegas. Spolu majú dve dospievajúce dcéry - Taru (20), ktorá študuje medicínu a Ritu (17), ktorá je študentkou gymnázia. „Ich príchod na svet spôsobil, že Eva je ešte viac sexi a má v sebe toľko lásky, že ju nemusí deliť. Láska sa v nej dokáže násobiť,“ vzdal hold svojej nežnej polovičke Dušan Rapoš.

Eva však neskôr vyštudovala psychológiu, a rozhodla sa pomáhať dospelým, ale aj deťom. Pri práci používa špeciálnu metódu, pri ktorej využíva ja hypnózu. Ona sama sa udržuje v dobrej kondícii a psychickej pohode tak, že sa snaží byť v dobrej nálade a tešiť sa zo života. Pozrite sa, ako teraz vyzerá v našej galérii.