Veronika Rajek (26), rodáčka z Vranova nad Topľou dobýva svet Instagramu. Slovenská modelka a content creatorka patrí na tejto sociálne sieti medzi naše najúspešnejšie influencerky. Toto označenie však nemá rada. Niektorí Slováci si ju pamätajú ako finalistku súťaže Miss Slovensko z roku 2016, Veronika však nezaspala na vavrínoch.

Vydala sa, a dokázala sa úspešne presadiť v americkom šoubiznise. Keďže pracuje ako modelka, často cestuje, jej kamarátmi sú šoubiznisové celebrity ako napríklad Dan Bilzerian, Mohamed Hadid- otec slávnych modeliek, dídžeji Jonas Blue, Rehab, Lost Frequencies či pretekár F1 Lewis Hamilton! Ako sa jej podarilo získať viac než tri milióny sledovateľov?

Veronika Rajek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdqYP8sOWSl/
Veronika Rajek

"Myslím, že to prišlo hlavne po tom, ako som si dala oficiálne certifikovať prsia, že sú reálne prirodzené. Písali o mne médiá v rôznych krajinách po celom svete, robila som rozhovory v rádiách v Kolumbii či Brazílii a zasiahla som tým nové publikum v krajinách s desiatkami miliónov obyvateľov," povedala pre refresher. Ako ďalej uviedla, koncom septembra sa objavila vo viacerých svetoznámych plátkoch, ako je New York Post či Daily Mail, ktoré ju oslovili.