Archie Harrison je preč od jesene minulého roka, keď ho Meghan a Harry zobrali na dovolenku na Vancouverský ostrov v Kanade. Predpokladá sa, že Sussexovci odchádzali už pevne rozhodnutí vzdať sa svojich kráľovských pozícií a v januári to už len oficiálne oznámili.

Zmarené plány
Od 1. apríla tohto roka už Meghan Markle a princ Harry nepatria do úzkeho kruhu pracujúcej časti kráľovskej rodiny. Do harmonogramu sťahovania však nečakane zasiahla pandémia koronavírusu. Sussexovci sa museli napochytro zbaliť a odísť z Kanady skôr, ako sa uzavrú hranice. V tejto kritickej situácii sa rozhodli odísť do USA. Ich novým domovom sa stala kalifornská metropola Los Angeles, odkiaľ Meghan pochádza a žije tam aj jej matka Doria Ragland.

d
Zdroj: Getty Images

Prvé narodeniny
Kráľovná Alžbeta II. a princ Philip prvýkrát uvideli svojho pravnúčika, keď mal tri dni. Od jeho šiestich mesiacov komunikujú len cez súkromné videohovory. Kráľovský pár žije od polovice mája na Windsorskom zámku, kde je riziko nákazy minimálne. Tam sledovali na diaľku aj oslavu prvých narodenín najmenšieho pravnuka. Meghan a Harry pôvodne plánovali, že v lete pricestujú s Archiem do Británie, aby sa stretli s príbuznými, ale zatiaľ to pre pandémiu odložili.

VIDEO Britská kráľovná Alžbeta II. oslávila 94. narodeniny >>>