Počas vysokoškolských čias tvorila pár s hercom Marošom Kramárom. „Keď som bola s Marošom, bol najvychytenejším hercom. Mal vtedy 30 rokov a vlastne som sa s ním schovávala, lebo som sa bála, že ma vyhodia zo školy, pretože chodím s hercom,“ píše život.sk. S nástupom do Činohry SND sa zahľadela do Tomáša Maštalíra (43), ktorého v tom čase ešte nikto nepoznal.

"Chodila som s ním, keď bol ešte študent na vysokej škole, plus po škole sme ešte boli spolu, keď ho zobrali do divadla. Bolo to dávno. Potom sme spolu hrali a teraz už len spolu hráme. Vtedy mi ho nezávidel nikto, lebo ho nikto nepoznal a ešte nebol vtedy taký fešák. A každý sa ma pýtal, ty s kým chodíš," povedala Diana pred pár rokmi. Od ich rozchodu ubehlo už veľa rokov. Osudovým mužom Dianinho života bol Juraj Mokrý (43), s ktorým tvorila pár šesť rokov. V roku 2006 sa im narodil syn Quido, v roku 2009 sa dvojica rozišla.

Tomáš a Diana v novom seriáli TV JOJ
Zdroj: TV JOJ
Tomáš a Diana v novom seriáli TV JOJ

Tomáš sa oženil v roku 2018 a spolu s manželkou Kristínou majú dcérku Emmu (4). S Dianou Mórovou majú dodnes výborný vzťah. Sú kolegami v SND, kde spolu hrajú v štyroch predstaveniach. Najnovšie ich dala dokopy televízia JOJ v novom seriáli Tomáš a Diana, kde hrajú životných partnerov. Ako sa im spolu hrá? "Samozrejme, že niekedy si ideme na nervy. Ale, poznáme sa vyše dvadsať rokov, hráme v tom istom divadle, to je, ako keby ste boli z rodiny, potom to aj pred kamerou ide celkom prirodzene. To nejde s každým hercom, pred niekým máte trému, ostýchate sa, hoci ste herci. Ale keď sa s niekým dobre poznám, som uvoľnenejšia," povedala pre pravda.sk Diana.