Doslova z minúty na minútu sa jojkárskej moderátorke otočil život naruby. Keď jej lekári diagnostikovali zhubné nádorové ochorenie lymfatických uzlín, tzv. Non-Hodgkinov lymfóm, blondínka sa ale nezrútila a k chorobe sa postavila statočne a od prvej chvíle bojovala zo všetkých síl. Napokon nad zákernou chorobou zvíťazila.

"Dokopy 45 dní som od apríla preležala v nemocnici. Vďaka skvelej starostlivosti lekárov, sestričiek, sanitárov a pani upratovačky Ivetky som si aj v nemocničnej izbe dokázala udržať psychickú pohodu a dobrú náladu. Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť. Čo bude ďalej, uvidíme. Zatiaľ sa budem snažiť normálne žiť,” napísala nedávno na svojom profile na sociálnej sieti Parišková.

Zlatica Švajdová Puškárová (43) a Aneta Parišková (47) sú blízke kamarátky.
Zdroj: Instagram
Zlatica Švajdová Puškárová (43) a Aneta Parišková (47) sú blízke kamarátky.

Sympatická blondínka sa tak v týchto dňoch snaží zaradiť do bežného života a užíva si každú chvíľu s rodinou. Najnovšie si ale užíva aj moderátorské kreslo v JOJ-ke. Pomaly sa totiž vracia aj do pracovného kolotoča, po ktorom tak veľmi túžila. "Konečne zasa v spravodajstve TV JOJ. Pri mojej milovanej práci, úžasných kolegoch a stretnutiach s divákmi zabúdam na chorobu," napísala na sociálnej sieti moderátorka, ktorá tak prezradila svoj "tajný" recept na to, ako zabúda na zákernú chorobu. 

Viac foto zo zákulisia príprav na moderovanie jojkárskych Novín v galérii.