Aj keď herečku Gabiku Škrabákovú na televíznej obrazovke v súčasnosti veľmi nevidno, jej hlas sa zo zahraničných seriálov ozýva pomerne často. Aktuálne režíruje novú tureckú telenovelu a hrá v divadle La Komika. Je mamou dvoch synov Filipa (18) a Marcusa (11) a hoci v súkromí prechádza zložitým obdobím, stres a starosti akoby sa na nej ani nepodpísali. Vyzerá mlado a sviežo. Ako to len robí?

"Mám to šťastie, že mám dobré gény, a moja pleť nikdy nebola problematická, aj to hrá určite rolu v kvalite pokožky. Nemám veľa času sa o pleť špeciálne starať. Ráno si po zobudení si očistím tvár a nanesiem aspoň kvalitné sérum, ktoré vyživuje bunky. Nepoužívam žiadne drahé krémy, som fanúšikom prírodnej kozmetiky. Keď mám ráno ešte čas, čo nebýva často ani pravidelne, nanesiem si ešte špeciálny tvárový olejček a prebehnem si tvár a krk masážnym valčekom, takým tvárovým rollerom z kameňa, ktorý som dostala k narodeninám. Aby bola pružnejšia, žiarivejšia." Herečka priznáva, že na kozmetike bola naposledy pred pandémiou a aj ona cíti, že jej roky pribúdajú.

Gabika Škrabáková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYdnSkhqoHa/

"V tomto je príroda spravodlivá. Keď sme mladí, máme všetko pružné, kĺby, pokožku, no postupne nám ubúda kolagén. Ten sa snažím dopĺňať. Najradšej ho pijem, pretože si tým zároveň dopĺňam aj tekutiny. Dopĺňanie tekutín je žiaľ to, čo zanedbávam." K herečkiným ranným rituálom patrí kávička.