Danielu objavila Dominique Caffin z agentúry Madison Modeling Agency a napriek tomu, že pôvodne chcela ísť na vysokú školu, presťahovala sa do Paríža a neskôr do New Yorku, kde sa rozbehla jej kariéra. V 90. rokoch, kedy začala zdobiť titulky najprestížnejších časopisov ako CQ, Elle, Marie Claire alebo Glamour, sa na ňu začali „lepiť“ rôzni muži. Zmienku o nich však nikde nenájdete, až kým si ju nevyhliadol Talian Tommas Buti.  

Tommas musel Daniele dlho nadbiehať a snažiť sa, kým súhlasila s pozvaním na rande. V roku 1995 ju však opantal natoľko, že si ho na newyorskej radnici zobrala za muža. To však ešte netušila, že len trojročné manželstvo, z ktorého vzišiel jej najstarší syn Yannick (26), sa skončí fiaskom.

Daniela Peštová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgSCrJnO_RZ/

Počas krátkeho manželstva si Daniela prešla kadečím. Spočiatku sa totiž Tommas tváril, že nemá hlboko do vrecka, pravda však bola niekde inde. Do Ameriky pricestoval len s pár drobnými, ale rozprával historky o bohatom otcovi, s ktorým sa pohádal. Do vysokých newyorských kruhov sa mu podarilo dostať cez posteľ, lebo si údajne vždy vyhliadol bohaté a mocné partnerky a keď sa dostal k zdrojom, snažil sa presadiť v podnikaní.