Podnikateľ, ktorý bol v minulosti ženatý s markizáckou moderátorkou MARTINOU HORNOU MEČIAROVOU (43), je verejnosti známy ako synovec expremiéra VLADIMÍRA MEČIARA (80). Zhruba pred dvoma rokmi sa expresne rozviedol, no na lásku nezanevrel, píše Pluska.sk.

Reportér PLUS 7 DNÍ ho krátko na to prichytil na rande s niekdajšou riaditeľkou súťaže miss Luciou Hablovičovou, ktorá bola prekvapivým hosťom na oslave narodenín dcéry Vladimíra Mečiara Magdy v hoteli v Trenčianskych Tepliciach ešte v auguste 2021.

Narodeninova party Celesty Buckinghamovej spojena s krstom noveho videoklipu a CD v Bratislavskom klube Great
Zdroj: Emil Vasko

„Je to ešte iba v začiatkoch, tak uvidíme, čo z toho bude,“ priznala vtedy Lucia reportérovi, ktorý ju na oslave pristihol. No a ich vzájomná náklonnosť prerástla vo vzťah, ktorý trvá dodnes. Hablovičová, ktorá v minulosti randila s Ivanom Táslerom, moderátorom Rasťom Žitným či šéfom Slovenského futbalového zväzu Jánom Kováčikom, totiž najnovšie svoju lásku ukázala aj fanúšikom a priateľom na sociálnej sieti, kde sa pochválila ichspoločnou fotkou z dovolenky zo Slovinska.

Dvojica si tam užíva známy luxusný hotel v prímorskom mestečku Portorož, ktoré je obľúbené medzi turistami. „Keď nepríde leto k nám, ideme my za letom,” napísala k ich spoločnej fotke Hablovičová.