Ako píše plus7dni.sk, po škaredom rozvode prišlo šťastie. Zdá sa, že hudobník Ondřej Brzobohatý na lásku nezanevrel. Po ročnom randení s moderátorkou Danielou Písařovicovou ju požiadol o ruku a o štyri mesiace už aj bola svadba. Novomanželia spoločne s pár priateľmi oslavovali v oblasti Lago di Garda.

"Z dlho naplánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom zvažovania pre a proti udiala naša svadba s Danielou. Zistili sme, že nie sme prví Česi, ktorých to napadlo a dnes môžeme konštatovať, že to bolo po všetkých stránkach dobré rozhodnutie. Pôvodnú dovolenkovú zostavu sme rozšírili o najbližšiu rodinu a priateľov,“ priznal Blesku Brzobohatý, ktorý mal na svadbe údajne približne dvadsať hostí.

Písařovicová a Brzobohatý sú manželmi.
Zdroj: Blesk.cz
Písařovicová a Brzobohatý sú manželmi.

Takmer sa s Danielou pobili o svadobné šaty. Ondřej zažartoval aj na svoj účet. "Najťažšie bolo dohodnúť sa so snúbenicou, kto z nás bude mať svadobné šaty,“ vtipkoval hudobník. Je o ňom totiž známe, že má záľubu v draq show a rád vystupuje prezlečený za ženu. A potom dodal. "Chcelo to väčšiu trpezlivosť s miestnymi úradmi, odháňača dažďových mrakov a staršiu sestru s podrezaným talianskym jazykom a všetko fičí ako nová Vespa,“ priznal Brzobohatý.