Miss Slovensko 2004 Mária Sándorová sa s hokejistom Martinom Bartekom sa zoznámila v roku 2005, keď pôsobil v bratislavskom Slovane. Zaľúbenci sa vzali a narodila sa im krásna dcérka. Potom prišlo druhé šťastie. Mária čakala druhé dieťatko, synčeka, na ktorého sa veľmi tešili. Mária bola v štvrtom mesiaci tehotenstva, keď sa začalo peklo a nekonečné čakanie. Zobudila sa na to, že krváca. Lekári jej však povedali, že musí čakať a príroda to vyrieši.

Mária Sándorová
Zdroj: archiv
Mária Sándorová

"Dopracovali sme sa do 27. týždňa tehotenstva a vtedy mi začala voda opäť odtekať, pretože malý si jej nacikal už toľko, že záplata povolila. Potom to už išlo rýchlo. Urgentne ma previezli do nemocnice na Antolskú a rozhodovali hodiny. Po vyšetreniach si lekári zaumienili, že na druhý deň – 16. júla, mi urobia cisársky rez. Nasledujúce dni sa začal boj o krehučkého Maximka. Najhorší bol pre mňa 19. august, keď dostal zápal pľúc. Bola som pri ňom, nemohol dýchať a strácali sme ho. Bolo hrozné vidieť, ako pomaly odchádza a nijako som mu nevedela pomôcť. Len som mu vravela: Maximko, prosím ťa, bojuj, dýchaj."

Jej malý poklad našťastie zachránili a dnes je chlapček zdravý ako ryba. No aby toho nebolo málo, Máriu čakalo o pár rokov ďalšie peklo. Po vyše desiatich rokoch sa dvojica rozišla a následne rozviedla. Dnes si obaja nevedia prísť na meno a Máriu ničí fakt, že hokejista je viac so synom ako s ich staršou dcérou Mariah. K tomu si kráska vytrpela aj iné. Pred 2 rokmi skončila na operačnej sále, keďže jej lekári našli zvláštne nálezy na ženských orgánoch. Výsledky z histológie však boli, našťastie, negatívne.

Pokračovanie na ďalšej strane >>>