Moderátorka, ktorá má s izraelským exmanželom dvoch synov Harlowa a Theodora, sa po všetkých problémoch a sporoch spred dvoch rokov opäť usmieva a žije naplno. "Mám sa fajn, žijem starostlivosťou o deti, vozím ich na krúžky, učíme sa spolu, robíme si domáce úlohy, k tomu moderujem v rádiu, aj na rôznych medzinárodných podujatiach, konferenciách, čo mám veľmi rada, užívam si to, keď žijem medzinárodne," smeje sa Vera. "A ešte popri tom všetkom študujem, robím si doktorandské štúdium masmediálnu komunikáciu," prekvapila aktívna Vera. A ako sa jej darí skĺbiť starostlivosť o deti a prácu, pomáha jej niekto v živote?

S Harlowom (11) a Theom (8) sa snaží tráviť všetok voľný čas, najbližšie sa chystajú na výlet do Londýna.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfRqgPLq4ll/
S Harlowom (11) a Theom (8) sa snaží tráviť všetok voľný čas, najbližšie sa chystajú na výlet do Londýna.

"Pomáhajú mi moje deti, sú zdrojom mojej sily, životnej energie a šťastia. Keď mám čas sa zhlboka nadýchnuť a vydýchnuť, uvedomím si ten pocit, že všetko máme, žijeme v mieri, mám mojich rodičov, sme zdraví. Za to som vďačná, tak tieto momenty viem oceniť a posúvam sa v živote ďalej. Ale inak, čo ma vie napríklad tiež potešiť, že môj 11 ročný syn Harlow má rád varenie, čo je super! Dokáže už sám pripraviť aj nedeľný obed rezne, ošúpe, nakrája zemiaky, dostal stroj na výrobu hranoliek, a teší sa z toho veľmi. Keď si dieťa obľúbi varenie, toto je podľa mňa splnený sen každej maminy, ktorá nerada trávi veľa času pri sporáku. Môj syn bude perfektný manžel. On nielenže navarí, ale ešte ten riad po sebe aj umyje."

Vera oslávi čoskoro 46 rokov a hoci nemá rada narodeninové oslavy, tento rok urobí výnimku. "Väčšinou neoslavujem, mám rada narodeninové oslavy cudzie, ale tento rok som sa rozhodla, že pozvem zopár kamošiek do našej obľúbenej reštaurácie. Je čo oslavovať, takže tento rok by som si to chcela naplno uvedomiť." Viac fotiek s Verou nájdete v našej galérii.