Reklama

Wolfi z najbolestivejšej scény Dunaja mieri do Let’s Dance! Získa si vaše srdce aj na parkete?

Walterovho brata Wolfiho hrá mladý a nádejný herec Šimon Jakuš.

Zdroj: TV Markíza

Reklama

V Dunaji si získal fanúšikov po celom Slovensku a a aktálne sa bude uchádzať o vašu priazeň aj na tanečnom parkete.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Martina Schindlerová všetkých prekvapila: Najnovšia FOTO v plavkách vás odrovná!
    Zdroj: Žena

    Keď sa diváci dobového seriálu Dunaj, k vašim službám dozvedeli, že nekompromisný dôstojník SS Walter Klaus má aj jemnejšiu stránku a v srdci ukrýva obrovské tajomstvo – brata s Downovým syndrómom, nastal v seriáli emotívny zvrat. Ján Koleník sa tak musel popasovať s náročnými scénami, ktoré odhaľujú Walterovu ľudskejšiu stránku.

    Zdroj: TV Markíza

    Wolfi v utorkovej časti Dunaja, k vašim službám naposledy vydýchol.

    Jeho brata Wolfiho stvárnil herec Šimon Jakuš. " Hľadali mňa, downíka. Tak som tu. Chcem sa venovať herectvu, je to môj najväčší sen!“ vyhlásil Šimon, ktorý má s herectvom bohaté skúsenosti.
    Okrem televízneho seriálu sa pravidelne objavuje na doskách Divadla Dúhadlo v Bratislave, ktoré už od roku 2006 poskytuje priestor pre deti a mladých s mentálnym znevýhodnením.

    Podľa fanúšikov bola scéna s postavami Waltera Klausa a jeho brata Wolfieho v podaní Jána Koleníka a Šimona Jakuša jednou z najdojemnejších a najbolestivejších momentov v histórii seriálu Dunaj. Teraz sa Šimon Jakuš čoskoro opäť vráti na obrazovky – tentoraz v úplne novej úlohe. Televízia Markíza vo štvrtok oznámila meno posledného súťažiaceho pripravovanej 10. série tanečnej šou Let’s Dance, a nie je ním nikto iný ako Šimon Jakuš.

    Inšpirácia pre všetkých: Šimon Jakuš v Let’s Dance

    „Šimon je aj mimoriadne aktívny športovec, ktorý sa venuje plávaniu, volejbalu a ping pongu. Jeho odhodlanie a pozitívna energia inšpirujú nielen športovú a umeleckú, ale aj širšiu verejnosť. Sme hrdí, že práve takáto osobnosť bude súčasťou Let’s Dance, kde ukáže, že tanec je pre každého – bez ohľadu na prekážky či stereotypy,“ uviedla televízia Markíza na svojom Instagrame.

    Zdroj: Ramona Keszeghová

    V seriáli Dunaj, k vašim službám odhalili tajomstvo Waltera Klausa (Ján Koleník). Vysokopostavený dôstojník SS skrýval brata s Downovým syndrómom.

    „Keď som sa dozvedel o možnosti tancovať v Let’s Dance, chvíľu mi trvalo uvedomiť si, o akú veľkú vec ide. Neskôr mi však došlo, že je to obrovská príležitosť ukázať, čo vo mne je. Tanec ma vždy bavil a spolu s mojou partnerkou chceme predviesť to najlepšie. A veľmi ma teší, že môžem kráčať v stopách môjho seriálového brata Janka Koleníka,“ prezradil Šimon.