Prezidentka Čaputová si na slávnostný koncert vybrala zrecyklované šaty - elegantnú čiernu róbu s výrazným bielym lemom, ktorú sme na nej mohli vidieť už viackrát. „Platil dress code  Black Tie, to znamená smoking pre pánov, k čomu si dámy obliekajú dlhé šaty," vysvetlila odborníčka na protokol Mária Holubová. "Outfit pani prezidentky je veľmi noblesný. Dominuje striedmosť a minimalizmus, doplnený decentnou ozdobou," zhodnotila odborníčka.

V centre pozornosti sa ocitli aj prezidentkine dve dcéry – Emma (19) a Lea (22), ktoré sa objavili medzi hosťami, a to v spoločnosti svojich partnerov. Obe sa predviedli v rovnakom modeli večerných šiat s elegantným bolerkom. Emma si zvolila intenzívnu červenú, kým Lea stavila na klasickú čiernu farbu.

Už ste počuli  náš podcast?

Ako je známe, prezidentkina mladšia dcéra Emma má skvele našliapnuté na kariéru modelky. Zdá sa však, že aktuálne svojmu netypickému krátkemu účesu, ktorým sa dostala do povedomia, dala zbohom. Na slávnostnom podujatí sa totiž objavila s elegantným účesom v štýle francúzskeho drdolu a s ofinkou. Pozrite si ju v našej galérii.