Dominika Kavaschová (33)

Herečka si užíva naplno úlohu mamičky. Obmedzila pracovné aktivity a naplno sa venuje svojej dcérke Maiy. Svojich priaznivcov vždy poteší aktuálnymi fotkami a komentármi zo svojho súkromia, sem tam komentuje aj čo jej leží na srdci. Dominika patrí medzi tie "celebritné" mamičky, ktoré sa so svojimi fanúšikmi delia takmer o všetko. Či už ide o dobré a príjemné veci alebo aj tie negatívne. Týkajú sa aj trendu skrášľovania za každú cenu!

Dominika Kavaschová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ca4rliigJsh/
Dominika Kavaschová

„Vo svojom živote som poznala, teda poznám pár dievčat, pri ktorých som si vždy povedala: Bože, môže byť taká nádherná?! Aká je len dokonalá, prekrásna, originálna, úžasná... A to dievča má dnes napichané pery, príšerne hrubé vytetované obočko, urobené prsia a z čara, ktoré malo, neostalo nič. Poznám niekoľko takých a vždy mi je tak smutno, že do kelu!“ dala svojej úprimnosti voľný priebeh, no radšej nemenovala.

Dominika s kamarátkou a kolegyňou Natáliou Puklušovou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ch_3SIZIIXo/
Dominika s kamarátkou a kolegyňou Natáliou Puklušovou

Ako píše Nový čas pre ženy, podľa Kavaschovej je na vine okolie a slovenským dievčatám či ženám sa nedostáva dosť ocenenia, a preto zabúdajú, že vo svojej prirodzenosti sú najkrajšie. Práve z tých dôvodov pridala výzvu, ktorá sa nepriamo týka jej nastávajúceho manžela a otca jej dcérky. „Otcovia, prosím, milujte svoje dcéry. Hovorte im, že sú krásne. Chváľ­te ich, že sú šikovné a múdre. Verte mi, je to veľmi dôležité,“ zdôraznila obľúbená herečka. Pozrite s nami, ktoré slovenské herečky sú dôkazom, že prirodzená krása nepotrebuje žiadne umelé zásahy ani "vylepšenia"!