Hneď dve zbytočné úmrtia dvoch mladých a zdravých žien krátko po sebe. Deviateho augusta sa po internete začali šíriť správy o tom, že zomrela influencerka a fitness trénerka Diana Hô Chí. Diana bola fitness trénerkou a inštruktorkou jógy. Workouty pridávala aj na svoj instagram.

Smrť krásnej Diany potvrdila jej sestra Lucia Hô Chí. "Prajem ti pokoj sestra moja. Taký, aký si zažívala v hĺbke mora. Prajem ti šťastie, aké si našla pri milovanom mužovi. Prajem ti odvahu, aby si zvládla cestu, ktorá ťa teraz čaká. Nebež po nej aspoň raz, spomaľ a pomaly kráčaj. Prajem úľavu tvojej hlave, srdcu aj duši. Prajem ti koniec, ktorým začne niečo nové. Nebola si tvrdá, len veľmi zranená. Nadýchni sa, sestra moja. Už môžeš," napísala na svojej sociálnej sieti.

Diana Hô Chí
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqKdlTJqOnJ/
Diana Hô Chí

Obľúbená trénerka Diana mala údajne prísť o život pri potápaní sa, informovala Pluska. "Pre mňa je freediving joga pod vodou. Čo ma naučila joga? Byť v totálnom kľude. A v tom kľude idem dolu a s rovnakým kľudom idem na hladinu," napísala s tým, že sa potápala až do 30 metrovej hĺbky a to sa jej stalo zrejme osudným.

Krásna Dajana zomrela pár dní na to

Len pár dní po tejto smutnej udalosti Slovákov zasiahla ďalšia správa o smrti druhej osobnej trénerky, Dajany Dulovcovej (†28). Dajana Dulovcová bola vždy vášnivou športovkyňou. Zdravému životnému štýlu sa oddala už vo veku 16 rokov, kedy začala aktívne cvičiť.

Dajana Dulovcova
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqiW3wCsp2U/
Dajana Dulovcova

O jej odchode informoval ako prvý portál zoznam.sk, podľa ktorého príčina smrti nie je oficiálne známa.

Ako vyzerali nájdete v galérii