To sa dá povedať aj o 21-ročnej Fínke Amande Ahola, ktorej cieľom je vyzerať tak umelo, ako sa len dá. Amanda je nezastaviteľná, čo sa týka plastických operácií. Utratila už okolo 19 000 libier za rôzne „vylepšenia“ svojho tela, aby dosiahla svoj idol, výzor bábiky Barbie. Doteraz prešla z B-košíkov na veľkosť GG, nechala si upraviť nos i pery a stále nie je spokojná so svojím výzorom.

d
Zdroj: Archív

 

Väčšinu operácií si hradila z vlastných finančných zdrojov, no našla si aj online anonymného sponzora, ktorý ju v jej ceste za „ideálom krásy“ finančne podporuje. Jej posledné chirurgické zväčšenie poprsia viedlo k opuchu mozgu a takmer ju zabilo. Napriek tomu je táto mladá žena odhodlaná ísť ďalej. Ako sa vyjadrila pre Barcroft TV: „...je jedno, ako veľmi si ich nechám zväčšiť. Aj tak nikdy nebudú pre mňa dosť veľké.“

Kliknite do GALÉRIE plastikovej Barbie pod článkom.

Ďalej vysvetlila: „Moja najväčšia ambícia je vyzerať umelo, tak umelo ako len môžem. Barbie je veľmi blízko ideálu a ja chcem byť tiež čo najbližšie k tomuto ideálu. Keď ma ľudia nazývajú „falošnou“ alebo Barbie, robí ma to skutočne šťastnou.“ Podľa portálu Dailymail, aby si splnila svoj sen, tvrdo pracovala, napríklad aj ako upratovačka v nemocnici. Bolo však pre ňu podľa jej slov ťažké túto prácu zvládať, lebo pri nej nemohla nosiť make-up. Nosila aspoň umelé mihalnice, aby sa cítila lepšie.

Pokračovanie článku na ďalšej strane >>>