Odpoveď odborníka:

Dobrý deň,
s priateľom sme spolu takmer 5 rokov. Ja 22r, on 26r. v roku 2009 som bola u veštici a tá mi povedala, že nebudeme spolu, a že sa rozvediem. Je nám spolu úžasne, veľmi si rozumieme. Proste môj vysnívaný partner.

A ja chcem, aby sme boli spolu už navždy, ale vždy, keď sa vyskytne nejaký problém alebo hádka, hneď začnem uvažovať, či je ten pravý a bojím sa že práve tieto moje pochybnosti privedú náš vzťah ku koncu. Poraďte prosím, čo robiť, aby tie pochybnosti o ňom skončili.

Michaela, Nitra

Milá Michaela,
každý z nás ovplyvňuje a riadi svoj život sám na základe vlastnej slobodnej vôle a rozhodovania. Samozrejme, že sa rozhodujeme často pod vplyvom emócií a často aj pod vplyvom podvedomia a v ňom uložených strachov, myšlienkových vzorcov alebo citových blokov a nie sme si toho vždy vedomí.

Váš partnerský vzťah sa v najbližšej dobe javí ako stabilný spokojný harmonický a naplnený a môže prerásť do stáleho zväzku pokiaľ obaja k tomu tak aj naďalej budete pristupovať. Veštba je o prečítaní informácií z vášho Vyššieho ja, to je potrebné si uvedomiť. Pretože tak ako vy zmeníte svoje myšlienky a svoje činy, tak sa znova aj váš osud môže zmeniť, a karty vám zase povedia niečo iné, tak ako to korešponduje s vašim Ja. Preto je dôležité riadiť sa srdiečkom a uvedomiť si že sme si, že sme si sami strojcom svojho šťastia.

Nesieme si jedine ťarchu svojich rozhodnutí a nevyriešených sporov a činov či už z tohto alebo minulých životov. Vždy keď sa rozhodneme pre negatívne myšlienky, nech je to akákoľvek oblasť, vysielame nízke energie a tieto môžu byť príčinou problémov. Užívajte si šťastie a snažte sa myslieť iba na to pozitívne v živote. Prajem veľa šťastia...