Produkty, ktoré používame na chudnutie, nám nie sú veľmi po chuti a už vôbec neposkytujú dostatok živín, ktoré potrebujeme pre bežné denné fungovanie. Sľubujú nám nereálne výsledky, ktoré sa vracajú v podobe jo-jo efektu. Práve preto sa Oriflame rozhodol na trh priniesť náhradu stravy, ktorá vám pomôže zdravo dosiahnuť svoju vytúženú váhu, ale hlavne si vašu hmotnosť udržať.

,,SuperShake má vyvážený obsah všetkých dôležitých živín vrátane vitamínov a minerálnych látok, preto môže nahradiť jedno až dve jedlá v rámci dňa. Jeho energetická hodnota je nízka a preto je skvelým pomocníkom pri snahe o redukciu hmotnosti,“ hovorí nutričná poradkyňa Mrg. Aneta Sadlíková.

Ako sa jej podarilo schudnúť?
Zdroj: Shutterstock
Ako sa jej podarilo schudnúť?

Začnite so správnym pomocníkom
Zdravé stravovanie má veľa obmedzení. Medzi ne patrí rozhodne nedostatok času, nutnosť jesť mimo domova či túžba vysoko energetického, ale málo výživného jedla. Ľudia často nedržia diétu s nízkym obsahom kalórií, pretože sa necítia plní, čoho dôsledkom je, že siahajú po nezdravom jedle. Štúdie ukazujú, že tí, ktorí používajú náhradu jedla chudnú viac ako tí, ktorí majú pravidelnú stravu. Meal Replacement for Weight Control pomáha dosiahnuť Váš cieľ jednoducho. Jeho veľkou výhodou je ľahká príprava, čo šetrí Váš čas.

,,Nápoj je vhodný ako nízkokalorické a zároveň vyvážené raňajky alebo večera, prípadne môže nahradiť oba tieto pokrmy. Pri užívaní dvakrát denne doporučujem zaradiť výdatný a nutrične vyvážený obed obsahujúci zdroj zložených sacharidov (zemiaky, ryža, strukoviny, atď.), zdroj bielkovín (akékoľvek mäso, ryba, vajce, čerstvý syr, atď.) a ovocie alebo zeleninu, podľa potreby aj 1 – 2 desiate,“ upresňuje nutričná poradkyňa.