Nejedna žena doplatila na to, že sa vo fáze pobláznenia celkom zabudla zamerať na dôležité veci – napríklad na takú „drobnosť“, akou je minulosť jej pána dokonalého.

Prečo by ste mali poznať jeho „históriu“?
Možno sa vám v jeho minulosti vôbec nechce prehrabávať a jednoducho ani neveríte, že by ste tam mohli natrafiť na niečo zlé. Veď ten váš princ je predsa úplne dokonalý. No ako sa hovorí, nie je všetko zlato, čo sa blyští. Ak plánujete manželstvo alebo chcete, aby váš vzťah bol trvácny, o jeho minulosti potrebujete vedieť.

Ako sa ho spýtať?
Samozrejme, asi žiadny muž by nemal dobrý pocit, ak by ste si ho posadili za stôl a začali sa ho pýtať rôzne otázky. Cítil by sa ako na výsluchu. Radšej si spravte príjemný večer, nalejte si pohár dobrého vína a skúste sa spontánne rozprávať. Zaveďte reč aj na časy minulé. Dovoľte mu nazrieť do vašej vlastnej minulosti a to isté by mal urobiť aj on.

Niekedy sa stáva, že žena sa dozvie o svojom vyvolenom rôzne nepekné veci od iných ľudí. Ak je to aj váš prípad, nemali by ste vášho drahého hneď odpísať. Skúste sa s ním porozprávať o danej veci. Možno zistíte, že to nie je pravda, alebo získate na celú vec iný pohľad.