Tak ako má Amerika Hollywood, náš kontinent má britské impérium. Je plné celebrít, ktoré majú navyše modrú krv. Nečudo, že zaujímajú aj tých, ktorí sa na dejepise išli unudiť na smrť. Život kráľovskej rodiny je všetko, len nie nudný. Najmä odkedy si princ Harry priviedol domov rozvedenú nevestu s afroamerickými koreňmi, sa to škandálnymi správičkami len tak hemží.

PK 28 Kigali - Na snímke zľava britský princ Charles a Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu sledujú veniec pri pamätníku genocídy v hlavnom meste Rwandy Kigali 22. júna 2022. Princ Charles je prvým členom britskej kráľovskej rodiny, ktorý navštívil Rwandu. Princ Charles bude zastupovať britskú kráľovnú Alžbetu II. ako hlava Spoločenstva národov (Commonwealth) na summite 54 krajín tohto spoločenstva. FOTO TASR/AP

Britain's Prince Charles and Camilla, Duchess of Cornwall, observe a wreath next to the
Zdroj: TASR

Jeho starší brat William sa totiž k svojej úlohe možného následníka trónu postavil so všetkou vážnosťou a s manželkou Kate „sekajú dobrotu“. No ich tatko Charles, to bola vždy iná káva! Jeho manželský trojuholník s Dianou a Camillou narobil svojho času celkom slušný rozruch. Lenže dnes je už všetko inak. Bude z nich kráľ a kráľovná manželka. Ktovie, či dokážu spoločne konkurovať svojim predchodkyniam, fascinujúcim britským kráľovnám.