Katarína Knechtová má na konte ďalší úspech! Spomedzi všetkých československých umelcov ju vybrali do celosvetovej kampane Spotify Equal. „Táto kampaň je postavená na zrovnoprávnení a podpore žien v hudobnom priemysle. Veľmi ma to prekvapilo, potešilo a som veľmi rada, že to môžem byť spomedzi toľkých umelkýň práve ja,“ teší saKatka Knechtová.

Katka Knechtová ako jediná žena reprezentuje Slovensko aj Česko a jej fotografia sa dokonca objavila v New Yorku na ikonickom námestí Times Square! V rámci česko-slovenského playlistu Spotify Equal je Katka na titulnej fotografii a jej pieseň Verím zaradili do medzinárodných playlistov. Úžasnou poctou je aj fotografia slovenskej speváčky na Times Square v New Yorku!

Som neskutočne hrdá, je to radosť a prestížna záležitosť. Som veľmi rada, že môžem chvíľu "visieť" na takomto ikonickom mieste. Veď povedzme si úprimne, koľkým ľuďom sa to za život podarí? V konečnom dôsledku to pre moju kariéru samozrejme nebude znamenať nič veľké, ale je to také povzbudenie do ďalšej práce. A takisto dôkaz, že s mojou manažérkou robíme veci dobre,“ neskrýva radosťKatka.