MENU
Vyhľadávanie:

Moderná gazdinka

Young,Woman,Cooking,In,The,Kitchen.
28.5. 2023 14:00

Petržlen verzus Zeler. Ktorá koreňová zelenina podporuje chudnutie?

Táto koreňová zelenina sa môže zdať bezcenná, vhodná maximálne na ochutenie polievky, opak je však pravdou. Sladký petržlen aj aromatický zeler majú ohromnú zásobu živín a málo kalórií. Jeden z nich je však nutrične bohatší. Uhádnete, ktorý?

Ilustračné foto
22.5. 2023 0:00

3 tipy, ktoré vám pomôžu nájsť najlepší detský koberec

V domácnostiach s malými deťmi sú koberce veľmi dôležitým doplnkom. Koberce príjemné zahrejú, dobre sa po nich lozí, dá sa na nich hrať a plnia tiež estetickú a dekoratívnu funkciu. Koberec do detskej izby s pestrofarebnými motívmi je dokonca hračkou, ktorá rozvíja predstavivosť detí. Prinášame vám 3 tipy, ako nájsť najlepší detský koberec.

Ďalšie správy z rubriky

Smiling,Woman,Eating,Rye,Crisp,Bread,With,Creamy,Vegetarian,Cheese
14.5. 2023 14:00

Bryndza verzus Ricotta: Ktorý čerstvý syr by ste mali jesť častejšie?

Ak dávate prednosť nízkotučnej ricotte, ktorá sa vyrába zo srvátky, nič proti tomu, ale mali by ste poznať a využiť aj jedinečné výživové vlastnosti našej bryndze. Práve teraz je najlepší čas na lahodnú bryndzovú nátierku s pažítkou. Pozrite sa, čím sa tieto dva čerstvé syry líšia.

.
4.5. 2023 20:01

Tieto nevyhadzujte! 13-krát, ako dať veciam nový život

Keď vám nejaké veci doslúžia, zvyčajne skončia v odpade. No zamysleli ste sa nad tým, že niečo z toho by sa dalo ešte využiť? Stačí trochu kreativity a z nepotrebných predmetov sa stanú super vychytávky.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.