MENU
Vyhľadávanie:

Moderná gazdinka

Uskladnenie cesnaku na zimu
29.11. 2022 8:00

Uskladnite cesnak na zimu: Takto vám určite nevyschne

Urodilo sa vám ho viac na záhradke alebo ste kúpili väčšie množstvo v akcii? Aby sa vám to skutočne oplatilo, spracujte ho skôr, než začne hniť alebo vysychať či černieť. To sa môže ľahko stať, ak nemáte dobré podmienky na skladovanie.

Ilustračné foto
18.11. 2022 15:01

Vianočné tipy: Špičkoví pomocníci sa postarajú o úpravu vášho vzhľadu a tela

Moderné technológie nám uľahčujú život, aj preto máme umývačky riadu či robotické vysávače. Šetria nám vzácny čas! To sa ale týka aj holiacich strojčekov a epilátorov. Neexistuje vlastne žiadny dôvod, prečo by sme mali tráviť dlhé chvíle zvládaním bolestivého odstraňovania chĺpkov či upravovaním brady.

Odborníčka prezradila TIPY na zdravé chudnutie. Pôjde TO aj bez hladovania
17.11. 2022 8:00

Pozor, vajcia cez sviatky extrémne zdražejú! Koľko za ne priplatíme?

Odbytové ceny vajec bude jeden z najväčších slovenských dodávateľov na prelome rokov zvyšovať zo súčasných 10 centov na 15 centov za jediné vajce. Obchodný reťazec si zvýši cenu o ďalších 60 % plus DPH, takže konečná cena pre spotrebiteľa sa bude pohybovať okolo 30 centov za vajce.

Ďalšie správy z rubriky

Ilustračné foto
8.11. 2022 0:00

Takto bude nakupovanie vo dvojici pre vás vždy príjemné

Aj vy patríte k tým ženám, ktoré si vždy dobre rozmyslia, či zoberú partnera na nákupy? Je všeobecne známe, že pre mužov je príjemnejšie nakupovanie cez internet. Do kamenných obchodov preto väčšina žien radšej zoberie kamarátku ako partnera.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Vianoce mimo domu? Ušetríte si starosti a vrátite sa s krásnymi zážitkami

Vianoce majú byť pokojné sviatky plné lásky a pohody. Pravdou ale je, že Štedrý deň je v niektorých rodinách spojený s nekonečným stresom: varenie, upratovanie, zdobenie stromčeka, balenie darčekov… Ak si chcete od tohto vianočného zhonu oddýchnuť, vydajte sa na sviatky mimo domova a užijete si ozajstný pokoj a pohodu. Máme pre vás pár tipov, kam na Vianoce.

Ilustračné foto

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.