Česká obec Postřelmov neďaleko Šumperku má necelých 3-tisíc obyvateľov. No okrem nádhernej prírody pod Jeseníkmi chodia do dediny davy žien najmä kvôli tejto "kráľovnej premien". Sympatická kaderníčka, vizážistka, fotografka a podnikateľka v jednom je totiž šéfkou salónu, ktorý sa stal fenoménom a pokryť dopyt po ňom je dnes takmer nemožné.

Aktuálne túži po jej kaderníckom umení viac ako 5-tisíc žien! Klientky prichádzajú za Martinou zo všetkých kútov Česka i Slovenska a zo salónu odchádzajú nielen s fantasticky zmenenou vizážou, ale aj s poriadne nakopnutým sebavedomím.

Ako sama vraví, na premenách najviac zbožňuje, aký hlboký dosah majú na konkrétnu ženu. „Zažila som, keď ženy pomocou makeoveru získali vnútornú silu a odhodlanie a dokázali tak spraviť vo svojom živote zásadné kroky smerom k šťastnejšej budúcnosti. Či už išlo o kariérny rast, šťastnejšie spolužitie s aktuálnym alebo novým partnerom alebo statočnejšie zvládnutie ťažkej choroby. No a hlavne pochopili, že život sa musí žiť a nie preexistovať,“ hovorí Martina, ktorá sa rozhodla príbehy svojich klientok prerozprávať v pripravovanej knihe.

Sympatická kaderníčka, vizážistka, fotografka a podnikateľka v jednom je šéfkou salónu Studio Marteena, ktoré sa stalo v Česku aj na Slovensku fenoménom.
Zdroj: Studio Marteena

Už ste počuli  náš podcast?

Vlasová rada nad zlato

Všetky chceme poznať tajomstvo dokonalej koruny krásy a Martina Odstrčilová dala to základné: „Moja hlavná rada je, aby ste prestali experimentovať. Nenechajte sa zlákať pekným účesom, ktorý ste videli na Instagrame. Zamerajte sa najskôr na svoj vlastný štýl. Hľadajte účes, ktorý vás bude definovať, bude udržateľný v reálnom živote a v ktorom sa budete cítiť hlavne samy sebou," hovorí kadernícka hviezda pre magazín Eva.