„Keby žena počas tehotenstva veľmi pribrala, pomáhal by som jej chudnúť,“ tvrdí 35-ročný Alex. „Opustil by som ženu, ktorá enormne pribrala, v prípade, že by jej bola váha ukradnutá. Nejde ani tak o moment, že priberie, ale ak sa nehodlá nikdy vrátiť z režimu, že jej je všetko jedno,“ hovorí 40-ročný Pavol.

Mužom záleží na rodine, radi sa však s ostatnými predbiehajú. Chcú mať vyšší plat ako kolegovia, väčšie svaly ako kamoši v posilňovni, ale mať aj krajšiu ženu ako iní, aby im ju závideli. Ženy tvrdia, že vizáž partnera až tak nerozhoduje. Nemajú problém tolerovať mužove bruško, keď priberie. Muži sú v tejto oblasti neverní, už len v myšlienkach. Až dve tretiny mužov v anonymnom teste priznali, že majú občas sexuálne fantázie o priateľkách svojich polovičiek.

Na čom mužom záleží, keď sa oženia?
Zdroj: Shutterstock
Na čom mužom záleží, keď sa oženia?

Muži nie sú ani čestní, ak sa ich pýtame na počet mileniek. Až polovica z nich klame, čo sa týka počtu sexuálnych partneriek. Rodina je symbol, štatút pre menej ako polovicu našich chlapov. Zvyšku záleží na domove ako dizajne. Ako vyzerá, ako na ľudí pôsobí.