Na prvý pohľad majú speváčky Daniela Nízlová a Katka Knechtová spoločné len to, že ich živí hudba. Keď sa na ich život pozriete bližšie, objavíte aj inú súvislosť.

Je ňou láska a vzťahy. Ktorá z nich však pochodila v živote lepšie a budúcnosť sa jej črtá v ružovejších farbách? 

Daniela Nízlová a Stano Lobotka
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B5SNWPvlXPZ/
Daniela Nízlová a Stano Lobotka

Twiinska Daniela (37) zobrala svoj milostný život naozaj zhurta. S futbalistom Stanislavom Lobotkom má dcéru Lindu (3). Ich vzťah, aj keď sa zdal byť ukážkový, však skončil poriadnym fiaskom a koncom roka 2021 išli definitívne od seba. Twiinsku to však od lásky neodradilo a len pred mesiacom oficiálne oznámila, že má nového frajera. Na tom by nebolo nič zvláštne, až na jeden háčik. S Victorom Ibarom (26), mladým hercom a študentom medicíny, údajne čaká už po pár týždňoch randenia, dieťa.

Daniela Nízlová s hercom Victorom Ibarom.
Zdroj: TV MARKÍZA
Daniela Nízlová s hercom Victorom Ibarom.

„Je to pravda. Daniela je v druhom mesiaci, konkrétne okolo šiesteho týždňa tehotenstva,“ uviedla pre Nový Čas speváčkina blízka priateľka. Zdá sa teda, že Daniela si zobrala príklad zo sestry Veroniky. Tá totiž otehotnela so svojim priateľom, hercom Matúšom Kolárovským, údajne hneď na druhom rande. Dnes s ním má ročnú dcérku Neu. Daniela síce informáciu o údajnom tehotenstve zatiaľ nepotvrdila, tak nám nezostáva nič iné, len čakať. Veď čas všetko ukáže.