Ani jedno z detí po nej podobu nezdedilo, Kryšpín je celý tatko Dopita a Mia, o nej Agátine fanúšičky tvrdia, že tiež je celý tato Prachař alebo babička Žilková. Agáte Hanychovej sa onedlho narodí druhá dcéra, ktorú čaká s jej aktuálnym partnerom Jaromírom Soukupom. Hoci Agáta svoje deti miluje a nedá na ne dopustiť, o svojej dcére Mii pred časom narovinu povedala, že je škaredá po Prachařovi, hoci po ňom zdedila aj niečo pozitívne.

"Myslím, že ten talent. Ako určite ten herecký talent má po ňom, pretože po mne ho mať nemôže. Nie, bohužiaľ vyzerá ako on a ja dúfam, že z toho, pretože u tých chlapov je to pekné, ale keď dievča vyzerá ako chlapec, tak to nie je úplne pekné, ale ja dúfam, že z toho vyrastie," skonštatovala Agáta v rozhovore s Evou Decastelo. Píše sarm.sk.

Hoci sa Agáta o svojej dcére nevyjadrila príliš lichotivo, ľúbi ju a na sociálnej sieti stále zverejňuje rozkošné zábery, ktoré nemajú chybu. Nedávno však Agáta zverejnila na sociálnej sieti fotky svojej Mie, z ktorých išli fanúšičky do kolien. Pozrite sa, ako sa zmenila v našej galérii.