MENU
Vyhľadávanie:

Báječná rodina

Seniori by mali zvážiť, či sú ešte schopní šoférovať auto.
19.9. 2023 17:00

Seniori, pozor! Kedy si treba povedať dosť a skončiť so šoférovaním?

Vzdať sa šoférovania môže byť pre mnohých seniorov obrovský problém. Treba ale myslieť na to, že s vekom sa môžu zhoršiť vaše schopnosti natoľko, že ohrozíte nielen svoju bezpečnosť, ale aj bezpečnosť ďalších vodičov. Ako teda "odovzdať žezlo" ďalšiemu bez veľkého trápenia?

Ďalšie správy z rubriky

Messier 42, hmlovina Orion. Je to jedna z najjasnejších hmlovín a je viditeľná aj voľným okom. Tvorí ju prevažne ionizovaný vodík.
11.9. 2023 12:00

KVÍZ: Ako dobre poznáte vesmír? Otestujte sa s nami

Gravitácia, planéty, hviezdy a galaxie - vesmír je fascinujúci a nekonečne záhadný. Tento kvíz vás zavedie na cestu objavovania našej širokej galaxie a pomôže vám zistiť o vesmíre viac. Preverte si či na hviezdy po nociach len zbožne hľadíte, alebo viete o vesmíre aj viac.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.