MENU
Vyhľadávanie:

Báječná rodina

parik
30.11. 2021 8:38

Chcete sa ZAMILOVAŤ? Aj tieto faktory tomu napomáhajú!

Zamilovanosť je hotová veda. Aj keď sa zdá, že srdcu nerozkážete, vedci zistili, že existuje niekoľko faktorov, ktorými môžete zamilovaniu dopomôcť. Ak sa chcete stať „odborníkom“ v oblasti lásky, určite si ich preštudujte.

parik hadka
27.11. 2021 21:24

5 toxických myšlienok, ktoré vám ZNIČIA VZŤAH: Vyhoďte si ich z hlavy!

Ak si myslíte, že vzťahy sa rozpadávajú iba kvôli nevere, žiarlivosti, alkoholizmu či násiliu, mýlite sa. Ľudia sa dokážu rozísť aj kvôli oveľa prozaickejším dôvodom. Niekedy na to stačí presvedčenie, ktoré si minimálne jeden z dvojice zakorení vo svojej hlave a vzťahu je koniec.

Sex začínate v posteli

Nuž milí páni, ak sa k žene priblížite len vtedy, keď jej chcete dať nohavičky dole, je to chyba. Pretože žena nesmie mať pocit, že jej lásku vyjadrujete len trojpísmennou aktivitou sex. Je to chyba a žiadna nemá rada, ak sa stane len objektom sexuálnej túžby. Jemne ju hladkajte, objímajte, privítajte pusou. Jednoducho vytvárajte doma atmosféru lásky.
23.11. 2021 16:26

Poznáte pojem FALOŠNÝ ROZVOD? A ako ovplyvní rodinu?

Predstavte si, že ste legálne vzatí, ale potrebujete žiť svoj vlastný, jedinečný život. Oddelene. Nechcete sa rozvádzať, veď čo keď... Dá sa to, môžete mať dve adresy, dohodu o odlúčení, prídavky na deti, návštevné hodiny a milión ďalších vecí.

Ďalšie správy z rubriky

single
14.11. 2021 12:59

Zostala som SAMA: Single život nie je ani zďaleka tragédiou

Máte už dávno po štyridsiatke a zatiaľ čo vaše kamarátky riešia, kam ich deti pôjdu študovať, čo navaria mužovi na večeru alebo sa už dokonca tešia z prvých vnúčat, vy si otvárate večer fľašu drahého vína a na balkóne pozorujete hviezdy.

parik
7.11. 2021 19:34

Takto si vytvoríte SILNÉ PUTO so svojou polovičkou: OVERENÉ!

Čo je "tajomstvo" pre skvelý vzťah? U niektorých párov je jasné, že je to o spôsobe, akým komunikujú. Niekto by mohol tvrdiť, že mu stačí, keď je partner pracovitý, iný chce radšej príťažlivého a sexi, poniektorí zase túžia po spoľahlivom a starostlivom jedincovi. Zoberme si pár návykov, ktoré vám pomôžu vytvoriť silné puto so svojou polovičkou. Overené!

parik couple
30.10. 2021 17:56

TOTO sú dôkazy, že PATRÍTE K SEBE! Ktorý charakterizuje váš vzťah?

Máte pocit, že ste konečne našli partnera, o ktorého sa môžete oprieť a ktorý je pre vás pravou láskou? V takom prípade patríte medzi najšťastnejších ľudí planéty. Podľa psychológov existujú jasné indície, ktoré prezrádzajú, že ste našli svoju druhú polovicu a tu je niekoľko z nich.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Veronika, Ružomberok: Prečo ma osud zastavil vyvrtnutým členkom?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Veronika,
ak nám spôsobí niečo úraz nohy, je to jasné znamenie, že idete nesprávnym smerom, resp. treba spomaliť... čiže skúste sa zamyslieť či ste sa veľmi nehnali a popri tom na seba nezabúdali, alebo že ste niečo chceli doslova ste šli za niečím čo by Vám mohlo neskôr ublížiť , vy isto budete vedieť čo to bolo. Žiaľ, tieto rekonvalenscencie trvajú dlhšie, chce to čas... potrebný aby sme si doslova ľahli a premýšlali. Držím palce a skoré uzdravenie. 

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom
  2. Odpoveď Tereza, Trnava: Nájdem oddaného partnera?
  3. Odpoveď Mirka, Krompachy: Ako dopade môj vzťah a kúpa bytu?
  4. Odpoveď Lucia, Košice: Manžela mám chorého, všade dlžím peniaze
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.