MENU
Vyhľadávanie:

Báječná rodina

ODCUDZILI ste sa jeden druhému? Koľko vás vyjde NOVÝ VZŤAH?
17.4. 2021 21:08

ODCUDZILI ste sa jeden druhému? Koľko vás vyjde NOVÝ VZŤAH?

Kto z nás by netúžil po láske na celý život, po pevnom a šťastnom manželskom zväzku, ktorý vydrží až za hrob? Tento sen sa však plní čoraz menšiemu počtu párov. Slovensko sa približuje k európskym krajinám s najvyššou rozvodovosťou.

vztah
14.4. 2021 15:41

Najväčšie riziká VZŤAHU NA DIAĽKU: S týmto nerátate!

Každé rozhodnutie so sebou prináša nejaké dôsledky. Ak sa rozhodnete pre vzťah na diaľku, musíte rátať s niektorými ťažkosťami, ktoré by ste nemuseli mať, keby ste chodili s niekým z vedľajšej ulice. Ak sa však s nimi popasujete, môžete vytvoriť pevnejší vzťah, než tí, ktorí sú spolu dennodenne.

parik hadka
13.4. 2021 16:22

V každom vzťahu vždy OPAKUJEM tie isté chyby: Prečo?

Trpíte, lebo vám nevyšlo viac vzťahov za sebou? Niekedy bola možno chyba v tom druhom, ale do úvahy prichádza i možnosť, že neustále opakujete rovnaké chyby, ktoré vás robia nešťastnou. Potrebujete si ich uvedomiť a pochopiť, aby ste vykročili z tieňa minulých vzťahov a ich neúspechu.

Chyba veľakrát nie je vo vašom drahom, ale vo vás.
11.4. 2021 11:39

OPUSTIL VÁS a chce sa vrátiť naspäť?

Láska až za hrob je snom mnohých ľudí. Žiaľ, často vidíme, že vzťahy  a manželstvá sa rozpadajú z najrôznejších príčin. Cesty lásky sú nevyspytateľné a niekedy sú situácie naozaj poriadne zamotané.

sex, milovanie, dvojica, laska
8.4. 2021 20:46

Koľko sexu je OK a kedy je už problém?

Podľa prieskumov, 83% ľudí považuje sex za dôležitú a neoddeliteľnú súčasť svojho života. Sex vnímajú ako aktivitu, ktorá priaznivo pôsobí ako na psychiku, tak aj na fyzickú kondíciu. Rozdielnosti vo vnímaní prichádzajú na rad vtedy, ak sa položí otázka frekvencie a dĺžky sexuálneho styku.

Ilustračné foto.
8.4. 2021 0:01

Zaujalo vás kváskovanie? Poradíme vám, ako na to

Kváskovanie sa stalo veľkým trendom minulého roka a trvá dodnes. Chceli by ste zvládnuť toto umenie, ale zatiaľ ste si netrúfli? Skúste to so špeciálnymi múkami a vyhnite sa niektorým chybám – radí Lukáš Najmajer, majster pekár kváskových chlebov z lučeneckej pekárne spoločnosti Penam.

Beautiful,Loving,Couple,Kissing,In,Bed
3.4. 2021 12:17

Chcete žiť v HARMONICKOM vzťahu? Dodržujte TIETO PRAVIDLÁ

Tolerancia, trpezlivosť, dôvera, úcta či pochopenie patria medzi najznámejšie a najčastejšie faktory kvality vzťahu. Psychológovia prízvukujú, že nesmieme zabúdať ani na ďalšie, o ktorých sa síce tak často nehovorí, ale sú rovnako dôležité.

Ilustračné foto.
31.3. 2021 9:45

Hľadanie vajíčok alebo šibačka? Odkiaľ pochádzajú a čo znamenajú veľkonočné tradície.

Veľkonočné sviatky symbolizujú koniec zimy a oslavu jari. Aké sú vaše obľúbené zvyky či tradície? Koledy, farbenie vajíčok, korbáč alebo vajíčkobranie? Hľadanie vajíčok, ktoré v okolí domu roznáša zajačik, má u nás svoje korene už od 16. storočia! Šibačka a ďalšie tradície tento zvyk zatlačili do úzadia, ale zajačik poslom Veľkej noci zostáva. Jarné slniečko vyťahuje zo zeme prvé kvety, príroda a život sa prebúdzajú. Pôvodne sa na Veľkú noc korbáčom šľahali aj zvieratá, aby sa čoskoro rozmnožili, a stromčeky, aby sa prebrali zo zimného spánku a začali plodiť. Symbolom veľkonočných sviatkov sú odjakživa vajíčka a zajačiky rovnako ako aj kuriatka a iné mláďatá. Ako pripraviť prekvapenie pre hľadačov vajíčok a ako odmeniť šibačov sladkou odmenou? Prečítajte si tipy na sladkú veľkonočnú nádielku.

Ďalšie správy z rubriky

d
24.3. 2021 14:06

Kedy vám VYKUKNE tehotenské bruško?

Keď žena zistí, že čaká bábätko, zvyčajne sa už od prvých dní začne pozorovať v zrkadle. Otázka „Kedy mi už vykukne bruško?“ býva jednou z najčastejších pri každom pohľade do zrkadla. Odpoveď však môže byť u každej tehuľky veľmi odlišná. Závisí to totiž od viacerých faktorov.

parik hadka
24.3. 2021 8:24

ZLYHAL vám vzťah? Vieme, čo za tým stojí

„Zlyhal nám vzťah“, znie často veta nešťastných partnerov. Lenže vzťahy nikdy nezlyhávajú len tak, samé od seba. Vždy sú za to zodpovední ľudia a ich konkrétne správanie.

3 situácie, kedy peniaze ZNIČIA MANŽELSTVO
22.3. 2021 10:09

3 situácie, kedy peniaze ZNIČIA MANŽELSTVO

Peniaze sú jedným z najčastejších dôvodov rozpadu manželstva, dokonca sa udáva, že je to častejší dôvod než nevera. Peniaze – to je však široký pojem. Aké konkrétne situácie a problémy ohľadom financií vedú k rozvodom?

parik
21.3. 2021 20:00

Keď budete TAKÁTO, bude vás chcieť! Garantujeme...

Vždy budú jestvovať muži, ktorých „výberu“ neporozumiete, ani keby ste si to stanovili za akademický odbor. Ale vyrovnaná „väčšina“ definuje isté podobné znaky, rovnako ako my, pomaly, ale isto zrejúce ženy.

NEZNÁŠA VÁS vlastné dieťa? Čo s tým?
21.3. 2021 10:14

NEZNÁŠA VÁS vlastné dieťa? Čo s tým?

Kedy sa dieťa vzoprie a začne tvrdošijne manipulovať s rodičovskou láskou a autoritou? Možno má iba osem rokov, ale až silno prežíva všetky vaše hádky, vypovedané vulgarizmy v čase najväčšieho hnevu.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Veronika, Ružomberok: Prečo ma osud zastavil vyvrtnutým členkom?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Veronika,
ak nám spôsobí niečo úraz nohy, je to jasné znamenie, že idete nesprávnym smerom, resp. treba spomaliť... čiže skúste sa zamyslieť či ste sa veľmi nehnali a popri tom na seba nezabúdali, alebo že ste niečo chceli doslova ste šli za niečím čo by Vám mohlo neskôr ublížiť , vy isto budete vedieť čo to bolo. Žiaľ, tieto rekonvalenscencie trvajú dlhšie, chce to čas... potrebný aby sme si doslova ľahli a premýšlali. Držím palce a skoré uzdravenie. 

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom
  2. Odpoveď Tereza, Trnava: Nájdem oddaného partnera?
  3. Odpoveď Mirka, Krompachy: Ako dopade môj vzťah a kúpa bytu?
  4. Odpoveď Lucia, Košice: Manžela mám chorého, všade dlžím peniaze
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.