MENU
Vyhľadávanie:

Báječná rodina

.
20.5. 2023 10:00

Aj muži hovoria NIE! Čo je za tým, keď váš partner odmieta intímnosti?

Miláčik, dnes nie, bolí ma hlava. Alebo zub, noha, ruka, som unavená, prepracovaná, nemám chuť. Tieto vety väčšinou počúvajú muži. Málokedy sa garde obráti a keď už áno, je to prinajmenšom podozrivé a zvláštne. Avšak aj muži odmietajú sex. Čo sa za tým môže skrývať?

Ilustračná fotografia
18.5. 2023 12:00

KVÍZ: Staráte sa správne o svoje financie? Otestujte sa!

Chcete zistiť, ako dobre sa staráte o svoju mzdu? Tento kvíz vám pomôže zhodnotiť vaše finančné zručnosti a poskytne vám užitočné tipy na správu vašich financií. Zodpovedajte nasledujúce otázky a zistite, či ste na správnej ceste k finančnej stabilite.

Ďalšie správy z rubriky

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.