MENU
Vyhľadávanie:

Báječná rodina

Ilustračné foto
29.7. 2022 15:15

Chcete sa čo najlepšie pripraviť na pôrod a chcete sa dobre pripraviť na dojčenie?

Dnes už nie je nutné osobne sa kurzu zúčastniť – predpôrodné kurzy sú dostupné aj online. Pred pandémiou boli kurzy viac-menej osobné, no dnes nájdete aj online predpôrodné kurzy. Sú určené pre budúcich rodičov, ale napríklad aj pre starých rodičov, nakoľko starostlivosť o deti sa počas dekád mení. “Od narodenia mojej dcéry pred 31 rokmi sa v starostlivosti o bábätká zmenilo niekoľko vecí a účasť na kurze mi poskytla nové informácie, ako sa starať o novorodenca,” hovorí pani Katarína z Nitry, ktorá jeden z podobných kurzov absolvovala.

Sediaci misionár – vychádza z obľúbenej klasickej sex polohy, len s tým rozdielom, že partner vystrie nohy pod vás a vy si mu na ne ľahnete. Ak je to pre ženu príliš hlboký záklon, môže si pomôcť aj opretím o lakte.
28.7. 2022 16:30

Toto sú najobľúbenejšie polohy Sloveniek. Jedna výrazne vedie!

Je všeobecne známe, že sa ženy považujú za tie nežnejšie a romantickejšie. A s tým sa spája aj sex. Ženy to vraj majú rady pomalšie, bližšie, skrátka telo na telo. Iste je mnoho z toho tak, avšak možno vás prekvapí posledná analýza, ktorú robili vo Veľkej Británii.

Škrípe vám to v spálni? Vyskúšajte TIETO rady! Zamerajte sa na bod č. 5 a NEVYLEZIETE z POSTELE
27.7. 2022 16:30

Chcú muži vedieť, koľkých ste mali pred nimi? Tu je odpoveď

Jedného, dvoch, desať či dvadsať a viac? Koľko sexuálnych partnerov by podľa vás mal mať pred vami váš vyvolený/vyvolená? Pre niekoho je toto číslo výhradne súkromná vec a pre iného zasa jedna zo základných informácií. Čo na to slovenskí muži?

Ďalšie správy z rubriky

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom

Odpoveď odborníka:

Milá Stanka,
ak máte zdravý úsudok, tak dáte od tohto ruky preč. Nie je to úprimné. Daný muž má záujem iba o flirt a môže to ohroziť aj Vaše dalšie pôsobenie v spoločnosti. Premyslite si to.

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.