Napriek tomu, že patrí nesporne medzi najlepšie slovenské herečky, o medializáciu nestojí a prakticky neposkytuje žiadne rozhovory. Tak informácie spoza prahu jej domácnosti uniknú len výnimočne.

Dôvodom, prečo si herečka svoje súkromie prísne stráži, je možno aj jej vzťah s bratom, hercom Mariánom Slovákom (74). Je totiž verejne známe, že Kamila si s ním nevie prísť na meno už desiatky rokov. Vedia to aj režiséri, tak ich neobsadzujú do spoločných projektov.

Spolocnost HBO Central Europe uviedla na tlacovej konferencii za ucasti predstavitelov hlavnych postav novy povodny ceskoslovensky serial Terapie. Na snimke slovenska herecka Kamila Magalova.
Zdroj: MICHAL SMRCOK

Čo však môže za takú nevraživosť? Aby sme sa dostali ku koreňu veci, musíme si posvietiť na sedemdesiate roky minulého storočia. Práve vtedy sa totiž šepkalo, že súrodeneckú nenávisť spustil rozvod ich rodičov. Ich otec, dirigent Ladislav Slovák si totiž našiel milenku, keď mala Kamila len tri roky. Zbalil si veci, opustil deti aj mamu, odsťahoval sa a založil si novú rodinu.