Odkedy skončil v Let´s Dance, voľna a oddychu si veľmi neužil. Na čom aktuálne pracuje? "Mám sa výborne užívam si leto na terase, pretože sa učím na skúšku z chirurgie, ktorá ma čaká začiatkom júna. Dermatovenerológia ma čaká koncom júna. Vlastne mi veľmi dobre padlo, že hneď po Let´s Dance som sa mohol naplno venovať štúdiu. Posledný týždeň letného semestra som so spolužiakmi absolvoval prax na pediatrii. Teraz všetko dobieham a dúfam, že sa to všetko dobre podarí. Všetok môj čas a sústredenie venujem príprave na tieto skúšky."

https://www.insta
gram.com/p/CsZR3KVLQK2/

Hoci Victora láka aj pediatria, chcel by byť všeobecným lekárom pre dospelých. Prečo chce byť lekárom? "Je to moja vášeň, je to zdroj môjho šťastia, nerád by som o to prišiel. Deti sú veľmi vďační pacienti a mám tento odbor rád aj vďaka mojej pediatričke Hervayovej v Senci. Je skvelé, že vieme deti prevenciou pripraviť na zdravší život, ja mám ale v pláne venovať sa všeobecnej medicíne pre dospelých - prispieť k znižovaniu rizík vzniku civilizačných ochorení ako sú obezita či cukrovka." 

Victor Ibara tvorí pár s o 11 rokov staršiou speváčkou Danielou Nízlovou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Croact-NZHr/
Victor Ibara tvorí pár s o 11 rokov staršiou speváčkou Danielou Nízlovou.

Po skúškach ho čaká ešte letná prax na gynekológii. Victor by v lete rád niekam odcestoval, predbežne má v pláne užiť si čas s priateľmi v Tatrách a chystá sa navštíviť svoju obľúbenú reštauráciu v Poprade. Verí, že stihne aj more. To, či ho bude sprevádzať aj Daniela Nízlová nám zatiaľ neprezradil. Fotky Victora Ibaru nájdete v našej galérii.